O PROJEKTU

Byty Praha 8

Projekt na Praze 8 - Čimice tvoří pět budov. Moderní novostavba se skládá ze 148 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 5+kk.

Vyberte si od nejmenších jednotek 1+kk o ploše 37m2 až po největší 5+kk apartmány o ploše 125m2. Každý byt má balkón nebo terasu, dostatek parkovacích stání, podzemní garáže a sklepy. K bytům v přízemí náleží útulné předzahrádky.

Kolaudace 10/2021.

Čisté linie, promyšlené dispozice

Čisté linie, promyšlené dispozice, pohodlné pokoje a dostatek místa pro úložné prostory. Při vyběru interiery byl y brany v potaz jak na funkční detaily, tak na estetika, ve vašem novém domově se vám bude líbit prostě vše! Do koupelen si vybírejte ze tří řad a několika barevných provedení kvalitních keramických obkladů v rozměru 30 x 60 cm a dlažeb 60 x 60 cm. Pro praktičnost jsou tyto dlažby navržené také do předsíní a chodeb bytů. V pokojích budou položeny plovoucí laminátové podlahy, vybrat si můžete z pěti dekorů, případně pořídit cenově zvýhodněný nadstandard. A výhledy do Čimického údolí vám zpříjemní dřevěná francouzská okna v dekoru tmavého ořechu.

Certifikát BREEAM

Developer je jedním z průkopníků udržitelného rozvoje a stavění zelených budov v České republice. Ani Čámovka není výjimkou a bude se pyšnit certifikátem BREEAM na úrovni Very Good. Při certifikaci je projekt posuzován ve velkém množství kategorií. To, že ve svých bytech najdete úsporné baterie, duální splachovadla, v parku množství zeleně a dětské hřiště je opravdu už jen třešničkou na dortu.